Hunt & Kits… kesse ütles, et eivõi sõbrad olla…

*  

Ühes Hiina loomaaias on hundist ja kitsest saanud südamesõbrad, jagades koguni ühist puuri.
Loomaaia töötajate sõnul on kits ja hunt lahutamatud – „Kui kits mõneks ajaks ära läheb, hakkab hunt ulguma ja palavikuliselt mööda puuri ringi jooksma, kuni kits tagasi tuleb.” räägib talitaja.
Saak ja kiskja said tuttavaks juhuse tõttu kuu aega tagasi, kui ühel hommikul, kui kits välja sööma lasti, pääses ka hunt oma puurist välja ja jooksis otse kitse aeda. Kits oli alguses muidugi hirmunud ja jalad värisesid hirmsasti, aga talitaja kaitses kitse kuni teiste töötajate saabumiseni, kes aitasid loomi üksteisest eraldada.
Kuid paari järgneva öö jooksul hakkasid hunt ja kits teineteist paremini tundma ning omavahel ulgumisi ja mää’sid vahetades sõbralikult suhtlema.
Viie päeva pärast jõudsid loomaaia töötajad otsusele, et kui nad niiväga soovivad,siis miks mitte lubada neil koos olla.
Alates kokkukolimisest on kits ja hunt kõike koos teinud – väljaarvatud söögi jagamine. Hunt on jäänud kindlaks liha söömisele, kits aga naudib jätkuvalt juurvilju:)
*
Ananova – The Odd Couple
*

On see neil nüüd loomaaia kurbades ja ahistavates tingimustes tekkinud kiiks või hoopis märk Rahuajastu lähenemisest, aga igatahes aitavad need armsakesed mumeelest muuta meie vanasse kinnistunud arusaamasid ja mõttemustreid.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: